Úpravy v keramickém montovaném domě

Upravy v keramickom montovanom dome

Jsou v keramickém montovaném domě možné dodatečné úpravy? Jak náročné bude vytvoření nové drážky nebo místa pro rozvody vody, elektřiny, rekuperace nebo jiného vybavení domu? Jak náročné je zatlouct hřebík do keramické stěny? Zvládne to i mladší člen rodiny!

Garantujeme Vám maximální flexibilitu

Vlastní bydlení je jistě snem většiny z nás. A pokud může být v rodinném domě a podle vlastních představ, radost se stupňuje. Dnes, díky novým trendům ve výstavbě, se tento sen stále častěji mění na skutečnost. Stačí mít vyhlédnutý pozemek a moderní technologie CH3E montovaných keramických domů Vám k novému a ještě navíc i k nízkoenergetickému a ekologickému bydlení dopomohou za pár dní.

Jak si zajistíte zdravé a nízkoenergetické bydlení, kde dodatečné úpravy nebudou problém?
Objednejte si keramický dům!

Dosáhli jsme výrazné úspory času a investic při zachování maximální flexibility

Díky výrobě stěn v závodě Vám umíme dodat holostavbu bungalovu v námi nabízeném standardu během pár dní. Lehké keramické konstrukce jsou vyráběny jako celostěnové prefabrikáty podle flexibilních požadavků projektantů a zákazníků. Stěny v závodě se vyrábějí už s předpřípravou pro rozvody elektřiny a rozvody vody, což ušetří čas při dokončovacích pracích. V ideálním případě už není potřeba na stavbě bourat ani sekat a práce elektrikáře či instalatéra se nejen značně zkrátí, ale také usnadní. Obvodové stěny se na pozemek dovezou se základním zateplením. Pro jejich finální dokončení ze strany interiéru postačí jen pár mm tenká vrstva stěrky. Díky všech těmto výhodám získáte již při dodání prvního stupně CERAMIC HOUSES EU keramického domu vyšší stadium – větší rozpracovanost a tedy i hodnotu stavby. V žádném případě už nejde jen o stadium hrubé stavby jako při výstavbě z kusového staviva.

Více o výhodách montovaného keramického domu ve srovnání s jinými technologiemi výstavby naleznete zde.

Dodatečné úpravy v montovaném keramickém domě jsou rychlé a jednoduché

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám

Výstavba CERAMIC HOUSES EU keramického domu je bezkonkurenčně rychlá a jeho výroba ještě rychlejší. Předpříprava profesí v závodě přináší další zkrácení času, a to hlavně na dokončení domu. Co když ale na něco zapomenu? Jsou možné dodatečné úpravy?

Mnoho z Vás se nás ptá na možné dodatečné úpravy. Nikdo nejsme neomylný a může se stát, že zapomenete na světlo nebo jiný kabel, případně v době plánování domu s ním ještě nepočítáte a jeho nutnost se projeví až při používání domu. Jelikož CERAMIC HOUSES EU keramický materiál je v porovnání s betonovým panelem (jak znáte z klasických paneláků) nesrovnatelně měkčí, i práce s ním bude mnohem jednodušší. Bezpříklepovou frézou jednoduše uděláte drážku a zapomenutý kabel ve stěně potáhnete. Stejně tak to platí i pro jiné rozvody. Díky keramickému materiálu nebudete mít problém ani při věšení skříněk a jiných předmětů na Vaši novou keramickou stěnu. CERAMIC HOUSES EU keramický materiál je měkký, současně nabízí pevnost až přes 6 MPa, což zaručí, že bez jakéhokoliv dodatečného zpevnění stěny na ni můžete bez problémů umístit zařizovací prvky.

Stejně jako při plánování dispozice domu, tak i při rozvodech elektřiny a vody poskytujeme našim klientům maximální volnost. V rámci standardního dodání Vám naše projekční oddělení zakreslí ideální rozložení rozvodů elektřiny a vody. Pokud ale požadujete změny, rádi Vám vyhovíme.

Pro výpočet cenové nabídky na Váš ekologický CERAMIC HOUSES EU keramický montovaný dům, kterým přispějete ke zdravému životnímu prostředí, nás neváhejte kontaktovat.

Volejte hned! 8:00 – 16:00

Napište nám teď!