O nás

Jako jediní ve střední Evropě vyrábíme a montujeme objekty z lehkých keramických stěnových dílců.*

Ekologický, ekonomicky výhodný a energeticky efektivní progresivní systém nám zaručuje úspěch na trhu. Výsledky naší práce lze vidět ve více zemích EU a v zámoří.

*podle mezinárodního certifikátu EN1520

Vaše spokojenost je v naší firmě na prvním místě

Naším závazkem je poskytovat cenově dostupné a vysoce kvalitní objekty. Náš tým pracuje na vysoce profesionální úrovni s nadšením a cílem překročit očekávání našich zákazníků. Spolupráce s odborníky v daném odvětví na Slovensku i v zahraničí, kteří jsou také lídry ve vývoji inovativních technologií, nás opravňuje jako zhotovitele předložit nabídku pro širokou klientelu.

Kvalitní keramické montované domy mají nejlepší certifikáty technických kvalit. V oblasti technicko-estetických kvalit, kde se přesnost již pohybuje v milimetrech, vedle tepelných a zvukově-izolačních vlastností montované domy zaznamenaly obrovský skok dopředu, přičemž ve všech parametrech předčily nejen klasické zděné domy. Maximální flexibilita při plánování dispozice a rozsahu dodání dělá naši nabídku bezkonkurenční.

spokojní zákazníci Ceramic Houses s.r.o.

Služby pro Vás

Společnost CERAMIC HOUSES EU, s.r.o. svým klientům poskytuje komplexní řešení od návrhu studie, vypracování projektu, výroby a výstavby holostavby až po předání domu na klíč. Vedle stavební činnosti a neustálého zavádění nových technologií poskytujeme svým klientům i pomoc při financování výstavby.

Kromě jednotlivých projektů pro naše klienty se společnost podílí i na výstavbě v developerských akcích s vlastním financováním takových projektů. Z profesionálního hlediska je oblast financování dobrých projektů pro naše partnery prvkem finanční stabilizace. Vhodným vzorem je i vznik konsorcií v rozvinutých zemích (Asie a Střední Afrika), kde je pro celkovou úspěšnost náročných a rizikových projektů nutná spolupráce s mezinárodními institucemi. Při každém projektu, ať už doma nebo v zahraničí, vycházíme z obecného principu diverzifikace rizik a samozřejmě i budoucích zisků a investic.

Realizace více než 130 keramických domů ročne

Každý rok postavíme desítky nových zajímavých keramických rodinných domů, bytových domů a jiných budov, ať už pro nové nebo dlouholeté klienty. Někteří z nich jsou méně nároční, jiní si naopak vyžadují důkladnou předúpravu a vypracování dispozice na míru. Ke každému projektu však přistupujeme individuálně s ohledem na požadavky klienta.

Spuštěním nového montážního závodu se nám otevřela možnost, kromě výstavby individuálních domů, ještě větší účasti ve velkých projektech při výstavbě holostavby ve formě subdodavatele pro developery nebo jako hlavního investora a dodavatele. Stovky naprojektovaných domů, vydaných stavebních povolení a stále více nových zájemců jsou důkazem, že keramické domy jsou tou nejlepší volbou na trhu!

Keramický dom, bungalov od Ceramic Houses