Jste stavební, investiční nebo developerská společnost?

Nabízíme výhodné podmínky spolupráce:

 • rychlejší výstavba holostavby
 • maximální flexibilita při plánování dispozice
 • jednodušší vytvoření složitějších tvarů (oblouky, …)
 • dokončení stavby ve vlastní režii
 • ekologická stavba – použití pouze přírodních materiálů
 • předpříprava ve stěnách na rozvody elektra a vody
 • obvodové stěny už i se zateplením
 • nižší náklady na výstavbu
 • díky rychlé výstavbě holostavby
 • rychlejší obrat Vašich investic
 • větší užitná plocha při stejné zastavěné ploše
 • při větším objemu množstevní rabaty
For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám

Nabídněte Vašim zákazníkům ekologické domy postavené nejmodernější technologií na trhu. Holostavbu domu Vám postavíme za pár dní. Všechny ostatní práce si můžete realizovat sami. Postavíme domy nebo celé objekty přesně podle Vašich projektů. Ušetřete čas při výstavbě a věnujte se prodeji. Holostavbu nechte na nás!

Pošlete nám Váš projekt na info@ceramichouses.cz nebo nás kontaktujte +421 948 641 518. Na osobním setkání Váš projekt prodiskutujeme a vytvoříme pro Vás co nejekonomičtější nabídku.

Stavte moderněji, rychleji a kvalitněji.

Nejen keramický materiál, ze kterého společnost CERAMIC HOUSES EU vyrábí stěny rodinných domů a jiných obytných nebo užitkových budov, ale i naša patentovaná technologie výroby je jedinečná.

Obecně – montované domy zaručují oproti konvenční technologii (zdění z kusového staviva) rychlejší výstavbu. Díky přenesení výroby stěn do závodu se proces celkové výstavby nejen zrychlí, ale také odstraní chybovost.

Stěny domu jsou při výrobě pod přísnou technologickou kontrolou, která zaručuje jejich dokonalou rovinnost, přesnost a další kvalitativní parametry. Ve stěnách jsou již zabudované trubky pro rozvody elektřiny a vytvořené drážky pro umístění rozvodů vody a kanalizace, což Vám ušetří čas i peníze při dokončovacích pracích.

Obvodové stěny Vám dovezeme už i se základní tepelnou izolací v souladu s Vaším projektem. Výhody přináší nejen montovaný způsob výstavby, ale především samotný materiál. Při použití keramického materiálu si totiž takové domy zlepšují vlastnosti zděné stavby (ekologická difuzně otevřená stavba) a poskytnou Vašim klientům kvalitní bydlení v domech s neomezenou životností. Paropropustnost, zvuková izolace či výborné tepelně-izolační vlastnosti jsou ty nejdůležitější výhody vyplývající z výstavby našich montovaných keramických domů.

Na výrobu a montáž máme patent, který zaručuje monopol nejen na slovenském trhu, ale i jedinečnost v rámci celé Evropy. Vyráběné komponenty stěn splňují aktuální kritéria stanovená evropskými normami. Vy si tedy již nemusíte lámat hlavu s přepočty. Díky synchronizaci jednotlivých částí výstavby se také vyhnete například předimenzovaným základům a získáte při stejné zastavěné ploše více užitné plochy.

Volejte hned! 8:00 – 16:00h

Napište nám teď!

Nenašli jste odpověď?