Ekologická výroba CERAMIC HOUSES EU keramických montovaných domů

Ekologická výroba keramických domů

I Vás znepokojují zprávy o skládkách nebezpečného odpadu nebo nezdravých plynech, které fabriky vypouštějí do ovzduší? Také se Vám nelíbí, když různé toxické látky ohrožují životní prostředí? Znepokojuje Vás, jaký mají tyto vedlejší produkty, vznikající při činnosti člověka, dopad na přírodu a na naše zdraví?

Ekologie je na prvním místě

Produkty šetrné k přírodě a našemu zdraví jsou nejen moderní, ale v dnešní době i nezbytné. Naštěstí se už stále více a více díváme do budoucnosti a na následky našeho chování vůči přírodě. Recyklovatelnost, používání přírodních materiálů a ekologická výroba neznečišťující životní prostředí je cílem technologického vývoje ve většině odvětví. Stavební průmysl není výjimkou.

Jak výběrem správné technologie výstavby domu můžete přispět ke zdravějšímu životnímu prostředí i Vy? Objednejte si keramický dům!

Dosáhli jsme výrazných úspor energií

Keramické montované domy jsou z materiálu, který je i kromě jiných předností výborný tepelný izolant. Schopnost přijmout teplo, udržet ho a následně ho postupně vrátit zpět do interiéru domu je velmi příjemná vlastnost, kterou každý ocení. Tato schopnost zaručuje domácí pohodu při jakékoliv formě vytápění. Ať už máte doma raději tepleji nebo chladněji, schopnost keramického materiálu udržet teplo se určitě odrazí i na měsíčních nákladech. Nižší spotřeba energií přitom potěší nejen Vaši peněženku, ale i přírodu.V podobě zdravého a čistého vzduchu Vám příroda poděkuje, že ji nezatěžujete nadměrným vytápěním. Více o tom, jak vynikající tepelně-izolační vlastnosti CERAMIC HOUSES keramického materiálu ovlivňují nižší spotřebu energií, jak chrání Vaše zdraví a jak jsou šetrné k přírodě, si přečtete v článku Nízkoenergetický montovaný keramický dům – Šetřete energiemi, šetřete životní prostředí.

I výroba je maximálně ekologická

To, že keramické domy jsou ekologické a chrání zdraví svých obyvatel, již víme. Nejen produkt, ale i jeho samotná výroba je šetrná k přírodě. Díky výstavbě z přírodních surovin jejich těžbou a výrobou nezatěžujeme životní prostředí, podporujeme domácí trh a nabízíme práci lidem i v regionech bez průmyslových parků a množství fabrik vypouštějících škodlivé exhalace do ovzduší.

Už samotná výroba stěn probíhá bez nežádoucího vlivu na kvalitu ovzduší a okolní prostředí není zatěžováno emisí znečišťujících prvků. Lidé žijící v blízkosti výrobního závodu se tak nemusejí bát negativního dopadu na své zdraví. Stěny se v závodě vyrábějí na formovacích podložkách podle projektu schváleného investorem. Takto se zajistí maximální flexibilita klientů při plánování dispozice domu, přičemž při výrobě stěn vzniká jen minimální nebo žádný odpad. Díky recyklovatelnosti materiálu se i to minimum odpadu vzniklého při výrobě domů dá znovu použít pro výrobu méně náročných prvků.

Pro výpočet cenové nabídky na Váš ekologický CERAMIC HOUSES EU keramický montovaný dům, kterým přispějete ke zdravému životnímu prostředí, nás neváhejte kontaktovat.

Volejte hned! 8:00 – 16:00

Napište nám teď!