Montovaný dům za nejlepší cenu na trhu

Montovaný dům za nejlepší cenu na trhu

Jak stavět co nejlevněji a jak mít ekologický dům s nízkými provozními náklady?

Je více kritérií jak porovnat, který dům je pro Vás ten nejlepší. Zatímco pro některé klienty je nejdůležitější rychlost, pro jiné je na prvním místě flexibilita. Pro každého je ale rozhodující konečná cena, nikdo by však neměl na úkor ceny snižovat nároky na kvalitu a zdravé bydlení v podobě ekologického domu. Ve stavebním průmyslu už dávno neplatí pravidlo lepší kvalita = vyšší cena. Proč Vám tedy umíme nabídnout ideální dům za nejlepší cenu na trhu?

Jaká je standardní cena za CERAMIC HOUSES EU keramický montovaný dům? Vyžádejte si cenovou nabídku!

Vypracování (projektu) domu na míru stále s důrazem na ekonomičnost projektu

Každý Váš projekt přehodnotíme a navrhneme úpravy, které by mohly mít pozitivní vliv, ať už na nižší vstupní nebo provozní náklady. Dispozice ideálního domu musí kopírovat představy svých budoucích majitelů. Každému, i tomu nejnáročnějšímu klientovi, je však možné nabídnout alternativní řešení, které by pro něj znamenalo snížení ceny výstavby domu a také energetičtější bydlení. Dům, který nás měsíčně stojí stovky eur, už dávno není v módě. CERAMIC HOUSES EU keramické domy mají díky použitému materiálu vynikající tepelně-izolační vlastnosti a svou akumulační schopností Vám zajistí nízké provozní náklady. Pokud je dům postaven tak, aby splňoval i obecné předpoklady nízkoenergetické stavby, Vaše nízké měsíční náklady za média budete platit s radostí.

Automatizování procesů a eliminace chybovosti

Nosným programem společnosti CERAMIC HOUSES EU je výroba prefabrikovaných prvků rodinných domů, z nichž se následně smontují celé rodinné domy, bytové domy nebo i jiné nízkopodlažní multifunkční budovy. Konstrukční systém je pojmenován CH3E a ve svém názvu má zakomponovaná 3 E (ekonomický, ekologický, energetický). Tato technologie výroby lehkých izolačních stěn pro stavebnictví je ojedinělá a pokroková. Výrobní montáž velkoplošných prvků probíhá ve výrobních halách a všechny vyráběné stavební komponenty jsou tak pod přísnou technologickou kontrolou. Zaručuje se tím vysoká kvalita každého prvku a eliminace chybovosti. Produkty splňují všechny normy EU a všechny požadavky na ekologickou produkci. Díky promyšlenému způsobu výroby, ohledně kterého společnost disponuje celosvětovým patentem, má klient i při takto automatizované výrobě stále vysokou flexibilitu při plánování dispozice domu.

Předpříprava profesí v závodě a tedy zkrácení času na dokončení domu

Stěny v závodě se vyrábějí už s předpřípravou pro rozvody elektra a rozvody vody, což ušetří čas při dokončovacích pracích. V ideálním případě na stavbě už není potřeba bourat ani sekat a práce elektrikáře či instalatéra se značně nejen zkrátí, ale také usnadní. Obvodové stěny se na pozemek dovezou již se základním zateplením. Pro jejich finální dokončení ze strany interiéru postačí pouze 3 mm tenká vrstva stěrky.

Přenesení mokrých procesů do závodu a tudíž nezávislost na počasí

Jelikož je výroba samotných stěn a tedy většina mokrých procesů přenesena do závodu, výstavba se stává méně závislou na počasí. Počet dní během roku, kdy je možné kvalitně a bez větších omezení stavět, se značně rozšíří. V případě, že během výstavby prší, vhodná pórovitost materiálu zaručí, že stěna je po několika hodinách opět suchá.

Nejrychlejší forma výstavby

Holostavba bungalovu je postavena již za pár dní! Je třeba myslet na to, že díky předúpravě rozvodů ve stěnách a díky obvodovým stěnám už se základním zateplením jde o vyšší stadium, nikoliv o stadium hrubé stavby.

Užší obvodové stěny a větší užitná plocha

Výborné tepelně-izolační a zvukově-izolační vlastnosti použitého materiálu umožňují při dosažení stejných parametrů stavět domy s užšími stěnami a zmenšit tak zastavěnou plochu. Majitelé získají větší užitnou plochu nebo při ponechání stejné užitné plochy zmenší tu zastavěnou. Získají tak více prostoru pro život a pro své aktivity. Oproti tradičním způsobům výstavby je získaná plocha i více než 8 až 10 m² (pro bungalov se zastavěnou plochou 100 až 150 m²), což je také důležité počítat do ekonomiky projektu.

Ekologická stavba je šetrná k životnímu prostředí, ale hlavně i ke zdraví svých majitelů, to je CERAMIC HOUSES EU keramický dům za nejlepší cenu na trhu.

Použití výhradně přírodních materiálů při výrobě a výstavbě domů šetří to nejdůležitější, co máme, naše zdraví. Ani po letech používání se Vám ze stěn nebudou vylučovat škodlivé látky. Váš dům tak díky neomezené životnosti neztratí svou hodnotu.

Ve srovnání cena a kvalita je jednoznačně CERAMIC HOUSES EU keramický dům tou nejlepší volbou oproti jiným technologiím na trhu. Máte svůj projekt? Pošlete nám ho na nezávazné nacenění. Pokud projekt ještě nemáte, nechte se inspirovat v našem online katalogu projektů rodinných domů.

Pro výpočet cenové nabídky na Váš ekologický keramický montovaný dům, kterým přispějete ke zdravému životnímu prostředí, nás neváhejte kontaktovat.

Volejte hned! 8:00 – 16:00

Napište nám teď!