Věrnostní sleva pro partnery keramických domů

vernostna-zlava

Spokojenost našich klientů je pro nás prvořadá a nic nás netěší víc, než jejich radost z nového bydlení a splněného snu. Jak se však říká, „Život je změna“ a více našich klientů si u nás z různých důvodů objednalo i druhý CERAMIC HOUSES EU keramický dům. V posledních měsících jsme se ale opakovaně setkali se situací, kdy nás naši spokojení klienti potěšili svou návštěvou a objednali si dokonce už jejich TŘETÍ CERAMIC HOUSES EU keramický dům! Nedá nám na toto nezareagovat, a proto jsme se rozhodli do naší nabídky časově neomezených akcí doplnit „Věrnostní slevu pro fanoušky keramických domů“!

Objednejte si opět CERAMIC HOUSES EU keramický dům a na každý třetí a další dostanete automaticky slevu až 30 %!

Jednou z hlavních výhod montovaných domů nové generace, CERAMIC HOUSES EU keramických domů, je jejich rychlá výroba a ještě rychlejší montáž. Mezi hlavní výhody CH3E systému výstavby kromě rychlé realizace (holostavba bungalovu již za 3 dny) patří také nejlepší ceny na trhu a nízké provozní náklady. V neposlední řadě je jednou z hlavních výhod CERAMIC HOUSES EU keramických domů i jejich ekologický charakter. Konstrukce jsou vyráběny výhradně z přírodních materiálů a bydlení v CERAMIC HOUSES EU keramickém domě pozitivně ovlivňuje zdraví celé rodiny. Pokud uvažujete o vlastním novém bydlení, CERAMIC HOUSES EU keramické domy jsou tou nejlepší a nejprogresivnější volbou na trhu!

Dopřejte si zdravé bydlení v nízkoenergetickém ekologickém domě vyrobeném na Slovensku. Naše nabídka zůstává stále maximálně flexibilní a také věrnostní sleva až do výše 30 % na holostavbu platí na jakýkoliv dům podle Vašeho vlastního výběru. V ceně máte opět úpravy v dispozici a projektovou dokumentaci pro stavební povolení*.

Pro výpočet cenové nabídky nám pošlete Váš projekt domu, vybrat si můžete i z našeho  katalogu. Vypracování projektu domu na míru je pro naše klienty bezplatné. Při výběru vlastního projektu domu jsou v ceně také zahrnuty služby architekta a oddělení projekce.

Žádné dodatečné sekání ani bourání – v dovezených stěnách už máte předúpravu pro rozvody vody a elektřiny! 

Podmínkou k získání věrnostní akce je uzavření smlouvy na třetí nebo další dům od stejného objednavatele. Výše slevy závisí na objednaném rozsahu dodání a na projektu domu. Vyrobený dům Vám do doby vydání stavebního povolení umístíme na Váš pozemek, kde bude zajištěn proti povětrnostním vlivům až do realizace výstavby. Samotná výstavba domu není časově omezena. Akci není možné kombinovat s jinými nabízenými benefity a akcemi. Akce platí pro výstavbu i mimo území SR.

Pokud jste stavební společnost se zájmem o spolupráci při výstavbě větších projektů, prosím kontaktujte nás přímo na tel. čísle 0948 641 522 nebo obchod1@ceramichouses.sk. Více info na Pro firmy

Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení na tel. čísle 0948 641 518 nebo obchod@ceramichouses.sk.

* Projekt pro stavební povolení v ceně platí při výstavbě na Slovensku