Vzduchová neprůzvučnost montovaných keramických domů

Vzduchová nepriezvučnosť

Je pro Vás ticho stejně důležité jako teplo domova? Byli hluční sousedé jedním z důvodů, proč jste se rozhodli pro koupi domu? Víte, který dům Vám zaručí klidný spánek?

Keramický dům Vám zaručí ničím nerušený spánek

Koupě domu je pro většinu z nás jednou z největších investic v našem životě. Tepelný odpor, paropropustnost, zvuková izolace, recyklovatelnost, zdravotní nezávadnost, stálost použitých materiálů, životnost a jiné parametry domu rozhodují o vlastnostech bydlení. Kromě ceny, která je samozřejmě téměř vždy rozhodující, mají uvedené vlastnosti domu při rozhodování také velkou váhu.

CERAMIC HOUSES EU keramické stěny Vám při nízkých vstupních a provozních nákladech a minimální zastavěné ploše zajistí příjemné, ničím nerušené a zdravé bydlení.  

CERAMIC HOUSES EU keramická stěna je při námi nabízeném standardním složení zateplenená minerální vlnou. Díky vynikajícím vlastnostem použitého materiálu obvodové stěny už při tloušťce 28 cm převyšují všechny požadované normy. Měření vzduchové stavební neprůzvučnosti není jednoduchou záležitostí. Certifikace podléhá testování v přísných laboratorních podmínkách a podle normy ČSN EN ISO 717-1 je požadované minimum 42 dB.

I když je akustika pořádná věda, nenechali jsme se odradit a požádali jsme o aktualizaci parametrů pro naše CERAMIC HOUSES EU keramické stěny. Jak jinak, měření vyšla výborně! CERAMIC HOUSES EU keramická stěna v námi nabízeném standardním složení o tloušťce 28 cm dosahuje vzduchovou stavební neprůzvučnost minimálně 45 dB. Jen pro srovnání, standardně používaná pórobetonová cihla dosahuje takových parametrů až od tloušťky 50 cm. Co je důležité uvést, při výrobě CERAMIC HOUSES EU keramických stěn používáme výhradně přírodní materiály, jejichž členitost, různorodost a tvar zaručuje kromě vynikajících tepelně-izolačních vlastností i výborné zvukově-izolační vlastnosti. Pro společné CERAMIC HOUSES EU keramické stěny v řadové zástavbě je naměřená hodnota zvukové neprůzvučnosti minimálně 62 dB.

Jak výběrem správného materiálu můžete přispět ke zdravějšímu životnímu prostředí a zajistit si zdravé, ničím nerušené bydlení? Objednejte si keramický dům!

Montované keramické domy dosahují těch nejlepších parametrů

Výborné tepelně-izolační vlastnosti, zvukově-izolační vlastnosti, recyklovatelnost, zdravotní nezávadnost, stálost použitých materiálů, životnost a některé další vlastnosti domu zajišťují kvalitní a zdravé bydlení. Toto vše a za nejlepší cenu na trhu Vám přinášejí montované keramické domy. Více o výhodách montovaných keramických domů ve srovnání s jinými technologiemi výstavby naleznete zde. Rádi Vám nabídneme i osobní setkání a certifikáty k nahlédnutí v sídle naší společnosti. Domluvte si osobní schůzku.

Pro výpočet cenové nabídky na Váš ekologický keramický montovaný dům, kterým přispějete ke zdravému životnímu prostředí, nás neváhejte kontaktovat.

Volejte hned! 8:00 – 16:00

Napište nám teď!