Zdravé bydlení, montovaný keramický dům vhodný i pro alergiky

Zdravé bydlení, montovaný keramický dům vhodný i pro alergiky

Víte, jaký je nejlepší montovaný dům a který materiál je ten správný, pokud chcete bydlet ekologicky a zdravě? Musí být zdravé bydlení a zdravotně nezávadný dům pro alergiky luxusem?

Zdraví je na prvním místě

Stavební průmysl nám neustále poskytuje novinky ve stavebních materiálech i technologiích výstavby. Montovaný dům je fenomén, který netřeba představovat. Způsob realizace montovaných staveb je známý každému a pomalu tento typ výstavby předbíhá klasické postupy. Výhody uvedeného systému jsou nezpochybnitelné. Rychlost výroby a výstavby holostavby, vyšší stupeň přípravy stěn pro dokončovací práce již ve výrobním závodě, přísnější kontrola kvality při výrobě stěn či kratší čas dokončení. To vše šetří čas i peníze.

Kromě výhod montovaných domů, které ovlivňují hlavně ekonomiku výstavby a tedy i celkovou cenu domu, je nutné nezapomenout na naše zdraví.

Jiným a pro naše zdraví ještě důležitějším faktorem je ekologický charakter použitého materiálu a jeho vliv na naše zdraví. Jednou z nejhodnotnějších vlastností CERAMIC HOUSES EU technologie, a to právě z pohledu nového stylu pro bydlení, je samotný charakter a původ použitých komponentů a materiálů. CERAMIC HOUSES EU keramické domy se vyrábějí na Slovensku pouze z materiálů na bázi neškodných přírodních surovin. Takový ekologický způsob bydlení nás vrací ke správným tradicím – k bližšímu vztahu k přírodě a k cenění si vlastního zdraví.

Použití výhradně přírodních materiálů nám garantuje, že prostory budou bez následných vlivů z působení nejrůznějších chemických materiálů, které se uplatňují například v tzv. dřevodomech. Styl bydlení, který směřuje k maximální ekologii a k ​​ideálním aspektům životního prostředí, nám vytváří skutečně zdravé bydlení. Bez navýšení ceny tak získáte zdravý dům bez negativních vlivů na Vaše zdraví.

Jak si výběrem správného materiálu pro výrobu domu ochráníte své zdraví, to nejcennější, co máme? Objednejte si keramický dům!

Jaký montovaný dům je pro zdravé bydlení ten nejvhodnější? Co znamená, že dům dýchá, je paropropustný nebo difuzně otevřený?

Pokud bereme použití přírodních stavebních materiálů, které neohrožují naše zdraví, jako samozřejmost, druhým důležitým faktorem je míra paropropustnosti stěn.  Kromě hodnoty tepelného odporu a provozních nákladů se stále častěji i klienti – nealergici zajímají o paropropustnost stěn ve spojení s hygienou bydlení.

Optimální hladinu relativní vlhkosti vzduchu v hlavní míře ovlivňuje skutečnost, zda je stavba difuzně otevřená nebo difuzně uzavřená.

Difuzní uzavřenost staveb s sebou přináší při nedostatečném větrání výskyt plísní, se kterými jsou spojeny nepříjemné problémy v domě, což následně zanechá stopy i na zdraví jeho obyvatel. Nejlepším a zároveň i nejekonomičtějším řešením pro zdravé bydlení je postavit si difuzně otevřenou stavbu na silikátové bázi. Taková ekologická stavba si bez dalších nákladů sama upravuje relativní vlhkost v interiérech, včetně místností s nejvyšší vlhkostí (koupelna, kuchyň). CERAMIC HOUSES EU keramické stěny izolované minerální vlnou jsou tedy nejen šetrné k životnímu prostředí a vaší peněžence, ale chrání hlavně Vaše zdraví a zdraví Vaší rodiny. Přečtěte si více o tom, jak (ne)ovlivňuje výroba montovaných keramických domů životní prostředí.

Pro výpočet cenové nabídky na Váš ekologický CERAMIC HOUSES EU keramický montovaný dům, kterým přispějete ke zdravému životnímu prostředí, nás neváhejte kontaktovat

Volejte hned! 8:00 – 16:00

Napište nám teď!