Ekologický montovaný dům, který se Vám nepřehřívá

Montovany keramicky dom ktory sa v lete neprehrieva

I Vás ničí vysoké teploty? Uvítali byste doma příjemné klima namísto horka a dusna? Objednejte si dům, který dýchá, dům, který se Vám nepřehřívá!

Zdravé bydlení je na prvním místě

Při výběru technologie výstavby nového domu a použitého materiálu jsou vstupní a provozní náklady stejně důležitý rozhodovací faktor jako vlastnosti a parametry Vašeho nového domu. Hledat mezi nimi rovnováhu je třeba hned na začátku celého procesu výstavby. Při všem tom plánování a výběru vhodného projektu nesmíme zapomínat na naše zdraví, příjemný pocit domova a na ideální vnitřní klima. Dnes si už klient může vybírat z různých forem výstavby a použitého stavebního a zateplovacího materiálu. Díky technologickému vývoji je ekologický, recyklovatelný a zdraví nezávadný materiál běžně dostupný i ve stavebnictví a není třeba dělat kompromis mezi kvalitou a cenou.

Víte, který dům dýchá a současně Vám ušetří na měsíčních nákladech na vytápění i klimatizaci? A to vše jen při 28 cm hrubých stěnách? Keramický dům od společnosti CERAMIC HOUSES! Náš keramický dům není šetrný k Vašemu zdraví pouze z pohledu použití výhradně přírodního materiálu. Zajistí Vám i zasloužený odpočinek a domácí pohodu příjemným vnitřním klimatem během celého roku. V zimě do prostoru vrací teplo a v létě Vás zase ochrání před přehřátím domu. Více o tom, jak vynikající tepelně-izolační CERAMIC HOUSES keramický materiál ovlivňuje nižší spotřebu energií, jak chrání Vaše zdraví a je stále šetrný k přírodě, si přečtete v článku Nízkoenergetický montovaný keramický dům – Šetřete energiemi, šetřete životní prostředí.

Jak výběrem správné technologie výstavby domu můžete získat dům, který se nepřehřívá a je šetrný k životnímu prostředí? Objednejte si keramický dům!

Dosáhli jsme výrazných úspor energií

Stále častěji se setkáváme s vysokými účty nejen v zimě za vytápění, ale i v létě za použití klimatizace. Ochlazování domu může být dokonce finančně náročnější než vytápění, a to zejména z hlediska provozních nákladů. Cena energií stále stoupá. Jak si snížit provozní náklady v zimě a v létě si je udržet na minimu? CERAMIC HOUSES keramický dům je šetrný k Vaší peněžence v zimě i v létě. Naše obvodové stěny pocházející z produkce vysoce výkonných technologií a navíc z progresivních a čistě ekologických materiálů pomáhají snižovat náklady na energii a vytvářet optimální životní klima.

V zimě do prostoru vrací teplo a v létě Vás zase ochrání před přehřátím domu.

Keramický dům vyrobený výhradně z přírodního materiálu je šetrný k Vašemu zdraví. Zabezpečí Vám zasloužený odpočinek a domácí pohodu příjemným vnitřním klimatem během celého roku. Kvalitní použitý materiál a vhodná technologie výstavby Vám zaručí nejen domácí pohodu v létě i v zimě, ale v neposlední řadě i dlouhou životnost stavby a zdravotně nezávadné bydlení. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně zdravého bydlení s nízkými provozními náklady nás neváhejte kontaktovat.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volejte hned! 8:00 – 16:00

Napište nám teď!