Chystáte se na Stavební veletrh v Brně?

Stavebni veltrh v Brně

Přijďte a navštivte nás na Stavebním veletrhu v Brně ve dnech 26. až 29. února 2020 a zjistěte více o výhodách našeho ekologického, ekonomicky výhodného a nízkoenergetického progresivního systému výstavby objektů. Keramické domy, nová generace prefabrikovaných domů, jsou tím nejlepším řešením nejen pro rodinné domy, ale i pro jiné bytové, administrativní nebo společenské budovy.

Máme pro Vás volnou vstupenku a výstavní slevu na holostavbu! Napište nám, proč Vás zaujal keramický montovaný dům. Prvních 20 z Vás získá volný celodenní vstup a výstavní slevu na holostavbu 5%.

Stavební veletrh Brno prezentuje průřez celým odvětvím stavebnictví. Pokrývá realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební konstrukce a technické zařízení budov. Termín konání veletrhu na začátku roku umožňuje získání potřebných informací, přehled o novinkách nebo nalezení realizátorů a dodavatelů staveb ještě před zahájením stavební sezóny.

Hlavním tématem Stavebního veletrhu 2020 bude vnitřní prostředí budov a tepelný komfort, toto téma se bude prolínat všemi čtyřmi dny veletrhu. Konkrétněji se zaměří na: zelené střechy a fasády, topení a chlazení, větrání a stínění nebo osvětlení a akustiku. Použitím technologie výstavby keramických domů si řešení dané problematiky ulehčíte!

Víte, který dům dýchá a současně Vám ušetří na měsíčních nákladech, na vytápění i klimatizaci? A to vše jen při 28 cm hrubých stěnách? Keramický dům od společnosti CERAMIC HOUSES EU není šetrný k Vašemu zdraví pouze z pohledu použití výhradně přírodního materiálu. Zajistí Vám i zasloužený odpočinek a domácí pohodu příjemným vnitřním klimatem během celého roku. V zimě do prostoru vrací teplo a v létě Vás zase ochrání před přehřátím domu. Více o tom, jak výborně tepelně-izolační CERAMIC HOUSES keramický materiál ovlivňuje nižší spotřebu energií, jak chrání Vaše zdraví a přitom je stále šetrný, zjistíte v našem článku Nízkoenergetický montovaný keramický dům – Šetřete energiemi, šetřete životní prostředí, ale také na Stavebním veletrhu Brno 2020.

Navštivte nás na Stavebním veletrhu v Brně (Hala V, stánek 055, hned u vchodu od Haly M) a dozvíte se více o keramických domech, cenové nabídce, výhodách naší technologie a našich materiálech. Máme pro vás připraveny vzorky materiálů i virtuálni prohlídku.

Kde nás na Stavebním veltrhu v Brně najdete?

Volejte hned! 8:00 – 16:00

Napište nám teď!