Chystáte se na Stavební veletrh v Olomouci?

Stavotech Olomouc 2023

Přijďte a navštivte nás na Stavebním veletrhu v Olomouci ve dnech 2. až 4. listopadu 2023 a zjistěte více o výhodách našeho ekologického, ekonomicky výhodného a nízkoenergetického progresivního systému výstavby objektů. Keramické domy, nová generace prefabrikovaných domů, jsou tím nejlepším řešením nejen pro rodinné domy, ale i pro jiné bytové, administrativní nebo společenské budovy.

Máme pro Vás volnou vstupenku a výstavní slevu na holostavbu! Napište nám, proč Vás zaujal keramický montovaný dům. Prvních 20 z Vás získá výstavní slevu na holostavbu 20%.

STAVOTECHstavební a technický veletrh v Olomouci je největší podzimní stavební veletrh na Moravě. Nabité doprovodné program, přehlídka architektury, montované stavby a úsporné vytápění – to je Stavotech s kvalitní odbornou i spotřebitelskou návštěvností. Zjistěte více o technologii výstavby keramických domů a jak si usnadnit problematiku energeticky úsporného a zdravého bydlení!

Víte, který dům dýchá a současně Vám ušetří na měsíčních nákladech, na vytápění i klimatizaci? A to vše jen při 33 cm hrubých stěnách? Keramický dům od společnosti CERAMIC HOUSES EU není šetrný k Vašemu zdraví pouze z pohledu použití výhradně přírodního materiálu. Zajistí Vám i zasloužený odpočinek a domácí pohodu příjemným vnitřním klimatem během celého roku. V zimě do prostoru vrací teplo a v létě Vás zase ochrání před přehřátím domu. Více o tom, jak výborně tepelně-izolační CERAMIC HOUSES keramický materiál ovlivňuje nižší spotřebu energií, jak chrání Vaše zdraví a přitom je stále šetrný, zjistíte v našem článku Nízkoenergetický montovaný keramický dům – Šetřete energiemi, šetřete životní prostředí, ale také na Stavebním veletrhu STAVOTECH v Olomouci.

Navštivte nás na Stavebním veletrhu v Olomouci a dozvíte se více o keramických domech, cenové nabídce, výhodách naší technologie a našich materiálech. Máme pro vás připraveny velké i malé vzorky materiálů a take výstavní slevu -20%! 

Volejte hned! 8:00 – 16:00

Napište nám teď!